• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове І категорії)

345 113.60 UAH без ПДВ
Номер: bbf3efb90830434dbb82783096732318
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-15-003061-c-b1
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Постачальник: ФОП "РЕМІШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ОЛЕГОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 132
Дата підписання: 31.03.2021 09:38
Період дії договору: 31.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 345 113.60 UAH без ПДВ
Оплачено: 290 640.32 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйце куряче столове І категорії
Код ДК 021:2015: 03142500-3 Яйця
Кількість 141440 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті

Внесені зміни

    Номер: b434d00aee734d1081da2431ec172644
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Пункт 3.1.1. Розділу 3. Сума Договору викласти у наступній редакції: "Сума кошторисних призначень на 2021 рік складає - 252 000,00 грн. (двісті п'ятдесят дві тисячі гривень 00 коп.) без ПДВ".
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 05.11.2021 17:06
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №1 від 05.11.2021 до договору №132 від 31.03.2021.pdf
p7s
sign.p7s