-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Тендер Prozorro UA-2021-02-15-002936-c
Завершена
856 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 281.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 281.00 UAH
Номер:
e71da490973243629542615bd6f9e593
Внутрішній номер закупівлі:
8611495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-15-002936-c
Замовник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
-
Адреса:
85301, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Степана Бовкуна буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єфіменко Олена Анатоліївна +380623524289 Helena2535@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
856 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 281.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 405.00 UAH
Період уточнення:
15.02.2021 11:18 - 21.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2021 11:18 - 03.03.2021 11:23
Аукціон:
04.03.2021 14:59 - 04.03.2021 15:20
Період кваліфікації:
04.03.2021 15:20 - 05.03.2021 14:00
Період завантаження договору:
05.03.2021 14:00 - 25.03.2021 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оселедець с/м
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Мінтай с/м
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Хек с/м
Кількість
7000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Скумбрія с/м
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
Оскарження: 05.03.2021 14:00 - 16.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13535033
-
Контактна особа:
ТОВВФ КорнерПАК 380504717060, 380504717060 pokrovsktorg@gmail.com
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ревуцького, 34/89
Оскарження: 05.03.2021 14:00 - 16.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
856 105.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
856 105.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2021 14:00
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Початкова пропозиція
856 198.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
856 198.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
b956c89846a34dfaa2e843f08cd76b21
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-15-002936-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13535033
-
Контактна особа:
ТОВВФ КорнерПАК 380504717060, 380504717060 pokrovsktorg@gmail.com
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ревуцького, 34/89
Номер договору:
37
Сума договору:
936 396.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
780 330.26 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.03.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
19.03.2021 00:00
Статус:
Підписаний