-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
936 396.31
UAH з ПДВ
Номер:
b956c89846a34dfaa2e843f08cd76b21
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-15-002936-c-a1
Замовник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
-
Контактна особа:
Єфіменко Олена Анатоліївна +380623524289 Helena2535@ukr.net
-
Адреса:
85301, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Степана Бовкуна буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13535033
-
Контактна особа:
ТОВВФ КорнерПАК 380504717060, 380504717060 pokrovsktorg@gmail.com
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ревуцького, 34/89
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
37
Дата підписання:
19.03.2021 00:00
Період дії договору:
19.03.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Сума договору:
936 396.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 156 066.05 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оселедець с/м
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Мінтай с/м
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Хек с/м
Кількість
8906.755 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Скумбрія с/м
Кількість
1575 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
a4cd3d1a2da64b6786502d10a0c28e15
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0efbc1a5cad04e0ba6dfe05d2cbc9bc8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі згідно ч. 6 ст. 41 Закону
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ba0a2ff83575437988711bef2b536fcc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
22.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
dae1e9b8956a45308521829d322d8029
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
21.03.2022 00:00
Статус:
Опубліковано