-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Оголошено тендер
856 200.00
UAH
Номер:
79b72fe6e8284947b1d18a614f9c2ae6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-28-000584-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
-
Адреса:
85301, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Степана Бовкуна буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
-
Адреса:
85301, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Степана Бовкуна буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
856 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.01.2021 09:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Оселедець с/м
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Мінтай с/м
Кількість
300 кілограм
Період постачання
(не задано)
Хек с/м
Кількість
7000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Скумбрія с/м
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума856 200.00 UAH