-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ, код ДК 021:2015 - 09123000-7 –природний газ)
Тендер Prozorro UA-2021-02-15-002186-c
Завершена
411 690.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 058.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 058.45 UAH
Номер:
ee219c412a30475b9869f85f31b06e06
Внутрішній номер закупівлі:
8610201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-15-002186-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Дергачівська центральна лікарня» Дергачівської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003095
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, м. Дергачі, вул. 1 Травня, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Бондаревська +380576320856 dergcrl_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
411 690.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 058.45 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
12 200.00 UAH
Період уточнення:
15.02.2021 10:47 - 21.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2021 10:47 - 03.03.2021 00:00
Аукціон:
03.03.2021 11:52 - 03.03.2021 12:25
Період кваліфікації:
03.03.2021 12:25 - 04.03.2021 10:44
Період завантаження договору:
04.03.2021 10:44 - 24.03.2021 10:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ, код ДК 021:2015 - 09123000-7 –природний газ
Кількість
44749 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62360, Україна, Харківська область, смт. Вільшани, вул. Вільна / Ганни Шупенко/ Гончаренко, 1/34/103
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
Оскарження: 04.03.2021 10:44 - 15.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42827548
-
Контактна особа:
КУГУКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА 380675380454, 380675380454 gasenergo2019@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА АНДРІЯ САХАРОВА, будинок 82, офіс 82
Оскарження: 04.03.2021 10:44 - 15.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
322 192.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
322 192.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.03.2021 10:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
53
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
BACK 380980661462 OFFICE@ETI-TRADING.COM.UA http://ekotehnoinvest.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Початкова пропозиція
327 562.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
327 562.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39590621
-
Контактна особа:
Олійник Вікторія Вікторівна 380507651199, 380674062025 Viktoriya.oliinyk@khgaszbut.104.ua
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, Харків, Вул. Болбочана Петра буд.54
Початкова пропозиція
349 042.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 042.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43450921
-
Контактна особа:
Зазуляк Йосип 380962847502, 380962847502 NovartLv@outlook.com
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ГОЛОВАЦЬКОГО, будинок 23-В, офіс 45/4
Початкова пропозиція
389 316.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
389 316.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
5da952d9d21f44c9a72779ebfd1a34d6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-15-002186-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42827548
-
Контактна особа:
КУГУКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА 380675380454, 380675380454 gasenergo2019@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА АНДРІЯ САХАРОВА, будинок 82, офіс 82
Номер договору:
2274/2-2021
Сума договору:
64 358.14 UAH з ПДВ
Сума договору:
53 631.78 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
16.03.2021 13:49
Статус:
Виконаний