• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015 – 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ, код ДК 021:2015 - 09123000-7 –природний газ)

64 358.14 UAH з ПДВ
Номер: 5da952d9d21f44c9a72779ebfd1a34d6
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-15-002186-c-c1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Дергачівська центральна лікарня» Дергачівської міської ради Харківської області
Постачальник: ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 2274/2-2021
Дата підписання: 16.03.2021 13:49
Період дії договору: 16.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 64 358.14 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 726.36 UAH)
Оплачено: 64 358.14 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 726.36 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ, код ДК 021:2015 - 09123000-7 –природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 44749 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 62360, Україна, Харківська область, смт. Вільшани, вул. Вільна / Ганни Шупенко/ Гончаренко, 1/34/103 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КНП"ДЦЛ" Дергачівської міської ради
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
Сума 49306.54 UAH
Статус
Оплачений
16.04.2021 11:28
Док-ти 1
КНП"ДЦЛ" Дергачівської міської ради
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
Сума 15051.60 UAH
Статус
Оплачений
17.05.2021 10:49
Док-ти 1

Внесені зміни

    Номер: af2f3f499ca84af3a4a9761f3b80a35b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 28.04.2021 09:57
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду№1 выд 28.04.21.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 06835a53ce624d728893c4daa37e1baf
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 02.08.2021 16:20
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод.угода 2 від 02.08.21.pdf
p7s
sign.p7s