-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ, код ДК 021:2015 - 09123000-7 –природний газ
Оголошено тендер
411 690.80
UAH
Номер:
fb0a2b55602940bf9d388c882ffe0929
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-15-001294-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Дергачівська центральна лікарня» Дергачівської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003095
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, м. Дергачі, вул. 1 Травня, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Дергачівська центральна лікарня» Дергачівської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003095
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, м. Дергачі, вул. 1 Травня, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
411 690.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ, код ДК 021:2015 - 09123000-7 –природний газ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.02.2021 09:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума411 690.80 UAH