-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко коров'яче пастеризоване питне жир. 2,5%
Тендер Prozorro UA-2021-02-11-004733-c
Завершена
1 051 783.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 258.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 258.92 UAH
Номер:
c5492e1baaf143a4a0f1527c3cc1ca22
Внутрішній номер закупівлі:
8578444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-11-004733-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34476174
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Володимирівна Безсмертна +380567708090 cznpd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 051 783.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 258.92 UAH
Період уточнення:
11.02.2021 16:28 - 18.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2021 16:28 - 28.02.2021 13:27
Аукціон:
01.03.2021 14:32 - 01.03.2021 14:59
Період кваліфікації:
01.03.2021 14:59 - 09.03.2021 16:41
Період завантаження договору:
09.03.2021 16:41 - 29.03.2021 16:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко коров'яче пастеризоване питне жир. 2,5%
Кількість
39780 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 84
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЛК РІВЕР"
Оскарження: 09.03.2021 14:11 - 20.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42818821
-
Контактна особа:
ТОВ МІЛК-РІВЕР 380638559420, 380638559420 milk_river@i.ua
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ РОБОЧА, будинок 22-А, квартира 74
Оскарження: 09.03.2021 14:11 - 20.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
835 380.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
835 380.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.03.2021 14:11
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
ФОП "ДЕНИСЕНКО НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА "
Оскарження: 09.03.2021 16:41 - 20.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2580815821
-
Контактна особа:
Наталія Денисенко +380504202804 dns2908@list.ru
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро,, ВУЛИЦЯ КАЗАКЕВИЧА, будинок 1, квартира 24
Оскарження: 09.03.2021 16:41 - 20.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
918 918.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
918 918.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2021 16:41
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "НОВОПІЛЬСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42257917
-
Контактна особа:
Миколай Сенін +380975182982 novopillya1@ukr.net
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Новопілля, ВУЛИ ЦЯ ТЕПЛИЧНА, будинок 13
Початкова пропозиція
997 682.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
997 682.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
ae76fe239a6f4d759bc8806de649ee88
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-11-004733-c-c1
Постачальник:
ФОП "ДЕНИСЕНКО НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2580815821
-
Контактна особа:
Наталія Денисенко +380504202804 dns2908@list.ru
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро,, ВУЛИЦЯ КАЗАКЕВИЧА, будинок 1, квартира 24
Номер договору:
20
Сума договору:
945 502.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.03.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
26.03.2021 11:42
Статус:
Виконаний