-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко коров'яче пастеризоване питне жир. 2,5%
945 502.80
UAH без ПДВ
Номер:
ae76fe239a6f4d759bc8806de649ee88
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-11-004733-c-c1
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34476174
-
Контактна особа:
Інна Володимирівна Безсмертна +380567708090 cznpd@ukr.net
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ДЕНИСЕНКО НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2580815821
-
Контактна особа:
Наталія Денисенко +380504202804 dns2908@list.ru
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро,, ВУЛИЦЯ КАЗАКЕВИЧА, будинок 1, квартира 24
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
20
Дата підписання:
26.03.2021 11:42
Період дії договору:
26.03.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
945 502.80 UAH без ПДВ
Оплачено:
945 502.80 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко коров'яче пастеризоване питне жир. 2,5%
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
39780 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 84
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f9191208308041e3aeea8a37b0e7498b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
за згодою сторін
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.05.2021 12:21
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
bf4d880e5ab2487faca93142c29117e0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно Закону
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
04.10.2021 12:28
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
2743f1711400479eb8cb003f613df27d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
пролонгація
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
dcec9e915cd1481fa79195b218c8d744
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
правонаступництво
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
07.02.2022 14:29
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d7b1c669240e45c8910e16f48e30aa58
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
за згодою сторін
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
07.02.2022 14:41
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c428cd1f53d7434fb0aca4b58cf3d13a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
виправлення інформації
Номер додаткової угоди:
Протокол 5
Дата внесення змін до договору:
07.02.2022 15:09
Статус:
Опубліковано