-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко жир. 2,5%
Оголошено тендер
1 051 783.20
UAH
Номер:
58ad788eb31d4cfb9fa9698d8290cd44
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-11-005838-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34476174
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34476174
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 051 783.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко жир. 2,5%
Примітки:
молоко пастеризоване коров'яче питне
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
11.02.2021 12:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Молоко жир. 2,5%
Кількість
39780 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 051 783.20 UAH