-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-02-09-006071-b
Завершена
975 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 875.00 UAH
Номер:
d940f47253a343dbad7d92ebf06651cf
Внутрішній номер закупівлі:
8528779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-09-006071-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Гусятинська комунальна лікарня" Гусятинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000582
-
Адреса:
48201, Україна, Тернопільська область, селище міського типу Гусятин, ВУЛИЦЯ Б. ЛЕПКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Процків Ігор Володимирович 380962035648 likarniabuhgus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
975 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 875.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2021 16:54 - 16.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2021 16:54 - 26.02.2021 15:00
Аукціон:
01.03.2021 11:48 - 01.03.2021 12:15
Період кваліфікації:
01.03.2021 12:15 - 02.03.2021 10:08
Період завантаження договору:
02.03.2021 10:08 - 22.03.2021 10:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗгідно умов договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
390000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
48201, Україна, Тернопільська область, селище міського типу Гусятин, ВУЛИЦЯ Б. ЛЕПКОГО, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 02.03.2021 10:08 - 13.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Т.Шевченка, 111А
Оскарження: 02.03.2021 10:08 - 13.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
795 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
760 124.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2021 10:08
Відповіді на вимоги
10
Документи
61
Скарги
0
ТОВ "ЦУКРОВИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13722864
-
Контактна особа:
Христина Іванець +380683807250 tsukrovyk1@gmail.com
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, Яготинський р-н, місто Яготин, ВУЛ. КОЗАЦЬКА, будинок 126
Початкова пропозиція
803 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
760 125.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "Тернопільелектропостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Контактна особа:
Мандзин Ігор Павлович 380352239503, 380352239503 a.dmytruk@tepo.com.ua
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки 2, в
Початкова пропозиція
816 159.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
769 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c5051fa33b043e380a153f02444d6d4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-09-006071-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Т.Шевченка, 111А
Номер договору:
№60Е797-4672-21
Сума договору:
760 124.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
633 436.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
22.03.2021 08:20
Статус:
Виконаний