• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

975 000.00 UAH
Номер: 5b58aa5b22ad4c1b9999d440c52636fc
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-09-006561-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Гусятинська комунальна лікарня" Гусятинської селищної ради
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Гусятинська комунальна лікарня" Гусятинської селищної ради
Очікувана вартість: 975 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 09.02.2021 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума975 000.00 UAH