-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
760 124.00
UAH з ПДВ
Номер:
3c5051fa33b043e380a153f02444d6d4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-09-006071-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Гусятинська комунальна лікарня" Гусятинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000582
-
Контактна особа:
Процків Ігор Володимирович 380962035648 likarniabuhgus@gmail.com
-
Адреса:
48201, Україна, Тернопільська область, селище міського типу Гусятин, ВУЛИЦЯ Б. ЛЕПКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Т.Шевченка, 111А
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
№60Е797-4672-21
Дата підписання:
22.03.2021 08:20
Період дії договору:
до 31.03.2022 00:00
Сума договору:
760 124.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 126 687.33 UAH)
Оплачено:
760 124.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 126 687.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
390000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
48201, Україна, Тернопільська область, селище міського типу Гусятин, ВУЛИЦЯ Б. ЛЕПКОГО, будинок 1
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 №1
- Зміна №2 №2
- Зміна №3 №3
- Зміна №4 №4
- Зміна №5 №5
- Зміна №6 №6
- Зміна №7 №7
- Зміна №8 №8
- Зміна №9 №9
- Зміна №10 №10
- Зміна №11 №11
- Зміна №12 №12
- Зміна №13 №13
- Зміна №14 №13
- Зміна №15 №14
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ec2db9e8ab0e4b6b9ad3d80012dcd556
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни у фінансуванні у зв’язку з коливанням ціни на ринку електричної енергії
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
20.04.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cf48488b1f1c4ae08a0dc61937cc7b69
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
26.07.2021 13:54
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
889be2bf0b904123864e0fb4a784c14c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за 1 Квт*год електричної енергії у зв’язку з коливанням ціни на ринку
Номер додаткової угоди:
№3
Дата внесення змін до договору:
30.08.2021 09:14
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
00d42e05d4c942ab89270eebf5b58d9c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за 1 Квт*год електричної енергії у зв’язку з коливанням ціни на ринку
Номер додаткової угоди:
№4
Дата внесення змін до договору:
10.09.2021 08:05
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
b1df540b62204e8fb0ccfbc60ca5e2e0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за 1 Квт*год електричної енергії у зв’язку з коливанням ціни на ринку
Номер додаткової угоди:
№5
Дата внесення змін до договору:
10.12.2021 09:01
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
eb74bcbf96f34685bbc66e494e415613
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за 1 Квт*год електричної енергії у зв’язку з коливанням ціни на ринку
Номер додаткової угоди:
№6
Дата внесення змін до договору:
10.12.2021 11:56
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9840583506f84f7e805b534f9f3b9174
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за 1 Квт*год електричної енергії у зв’язку з коливанням ціни на ринку
Номер додаткової угоди:
№7
Дата внесення змін до договору:
10.12.2021 13:05
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
2e336e81f40f41e2acfeb41f92abe6a9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за 1 Квт*год електричної енергії у зв’язку з коливанням ціни на ринку
Номер додаткової угоди:
№8
Дата внесення змін до договору:
13.12.2021 09:54
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
034d229cbfaa4d1d9944e4e671c4205a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за 1 Квт*год електричної енергії у зв’язку з коливанням ціни на ринку
Номер додаткової угоди:
№9
Дата внесення змін до договору:
13.12.2021 10:03
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
7b83f8178b12412d9b0aa9787cd2d896
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за 1 Квт*год електричної енергії у зв’язку з коливанням ціни на ринку
Номер додаткової угоди:
№10
Дата внесення змін до договору:
13.12.2021 11:16
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
d41ad2d024e54a1eb4ee68706f658716
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за 1 Квт*год електричної енергії у зв’язку з коливанням ціни на ринку
Номер додаткової угоди:
№11
Дата внесення змін до договору:
13.12.2021 14:04
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
46494f5cc7314abe80f3d6b828d5ebd7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
З метою проведення процедури закупівлі електричної енергії на 2022 рік, відповідно до ч.5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі", продовжити дію Договору на постачання електричної енергії №60Е797-4672-21 від 22.03.2021 р.
Номер додаткової угоди:
№12
Дата внесення змін до договору:
14.12.2021 13:05
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
083fb8f6ec3640629865a7dd63137ad3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
Номер додаткової угоди:
№13
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 15:10
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cb125ee28b724dedbfc719b7d7bd47ff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
Номер додаткової угоди:
№13
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 16:04
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
791e762f085c46d791e3392f4fa8671e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Введення нового відкритого рахунку, призначеного для платежу.
Номер додаткової угоди:
№14
Дата внесення змін до договору:
28.01.2022 13:06
Статус:
Опубліковано