-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легковий автомобіль (хетчбек)
Тендер Prozorro UA-2021-02-05-004645-b
Завершена
422 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 220.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 220.00 UAH
Номер:
b86c6c9082a8400ab3ff9ad1c0b5fcce
Внутрішній номер закупівлі:
8473233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-05-004645-b
Замовник:
КЗ ЛОР Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
22333618
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пігій Галина Іванівна +380322316818 medcolpo@gmail.com http://medcolpo.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
422 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 220.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2021 15:00 - 11.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2021 15:00 - 21.02.2021 00:00
Аукціон:
22.02.2021 15:17 - 22.02.2021 15:38
Період кваліфікації:
22.02.2021 15:38 - 25.02.2021 14:21
Період завантаження договору:
25.02.2021 14:21 - 17.03.2021 14:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом сплати Замовником грошових коштів в розмірі вартості фактично поставленого Товару протягом 10 (десяти) банківських днів з дати підписання Сторонами акту приймання – передачі Товару та видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Службовий автотранспорт для потреб КЗ ЛОР Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Галич-Моторс"
Оскарження: 25.02.2021 14:21 - 08.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41457569
-
Контактна особа:
Баран Нестор 380962120227, 380962120227 Nestor.Baran@lviv-renault.com.ua
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, 407
Оскарження: 25.02.2021 14:21 - 08.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
422 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
412 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2021 14:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
74
Скарги
0
ТОВ ТерКо Авто Центр
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334352
-
Контактна особа:
Третяк Надія Василівна +380352477070 nadiia@terko-auto.com.ua https://www.renault.ua/
-
Адреса:
46005, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, вулиця Микулинецька, 116А
Початкова пропозиція
422 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
422 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
1cccca5cd81c4eef9cc4cd8a936b38d8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-05-004645-b-c1
Постачальник:
Приватне підприємство "Галич-Моторс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41457569
-
Контактна особа:
Баран Нестор 380962120227, 380962120227 Nestor.Baran@lviv-renault.com.ua
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, 407
Номер договору:
19
Сума договору:
412 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
343 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.03.2021 00:00 - 31.05.2021 23:59
Дата підписання:
11.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний