-
Відкриті торги
-
КЕП
Легковий автомобіль (хетчбек)
Оголошено тендер
422 000.00
UAH
Номер:
da159eab17ab493d8782616f504dbc96
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-05-002870-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ ЛОР Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
22333618
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ ЛОР Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
22333618
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
422 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легковий автомобіль (хетчбек)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.02.2021 10:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Службовий автотранспорт для потреб КЗ ЛОР Львівський медичний коледж післядипломної освіти
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума422 000.00 UAH