• Відкриті торги
  • КЕП

Легковий автомобіль (хетчбек)

412 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1cccca5cd81c4eef9cc4cd8a936b38d8
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-05-004645-b-c1
Замовник: КЗ ЛОР Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти
Постачальник: Приватне підприємство "Галич-Моторс"
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору: 19
Дата підписання: 11.03.2021 00:00
Період дії договору: 11.03.2021 00:00 - 31.05.2021 23:59
Сума договору: 412 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 68 666.67 UAH)
Оплачено: 412 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 68 666.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Службовий автотранспорт для потреб КЗ ЛОР Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.05.2021
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Миколайчука, 9 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Львівський медичний фаховий коледж ПО
ПП "Галич Моторс"
Сума 412000.00 UAH
Статус
Оплачений
17.03.2021 11:01
Док-ти 1