-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
брикети торфові
Тендер Prozorro UA-2021-02-05-009811-a
Завершена
343 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 716.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 716.00 UAH
Номер:
7648ee62a7ba49afb6d431904fc19778
Внутрішній номер закупівлі:
8472943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-05-009811-a
Замовник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оліферук Вікторія 380975604030 ssr.dz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
343 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 716.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2021 14:58 - 15.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2021 14:58 - 25.02.2021 00:00
Аукціон:
25.02.2021 12:46 - 25.02.2021 13:13
Період кваліфікації:
25.02.2021 13:13 - 22.03.2021 23:53
Період завантаження договору:
22.03.2021 23:53 - 11.04.2021 23:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється протягом 10 (десяти) банківських днів з дня поставки Товару. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 3 (трьох) банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети торфові
Кількість
220 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
Оскарження: 22.03.2021 23:33 - 02.04.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39782701
-
Контактна особа:
Конопельнюк Юрій Вікторович +380504125282 enik2015@ukr.net
-
Адреса:
45240, Україна, Волинська область, село Жидичин, вулиця 17 Вересня 61М
Оскарження: 22.03.2021 23:33 - 02.04.2021 01:00
Початкова пропозиція
341 220.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
337 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.03.2021 23:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
Державне підприємство "Волиньторф"
Оскарження: 22.03.2021 23:53 - 02.04.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380968718236, 380968718236, torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Оскарження: 22.03.2021 23:53 - 02.04.2021 01:00
Початкова пропозиція
338 148.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
338 148.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.03.2021 23:53
Відповіді на вимоги
14
Документи
53
Скарги
0
ФОП "НЕВІРКОВЕЦЬ ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3126816851
-
Контактна особа:
Дмитро Невірковець +380665657450 dima_dima_@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, місто Ковель, ВУЛИЦЯ МЕЧНІКОВА, будинок 10, квартира 30
Початкова пропозиція
343 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
343 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
f71b00ee749846a1acf8a31203a3b60d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-05-009811-a-c1
Постачальник:
Державне підприємство "Волиньторф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380968718236, 380968718236, torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Номер договору:
105
Сума договору:
338 148.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
281 790.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний