-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
брикети торфові
Тендер Prozorro UA-2021-02-05-009811-a
Завершена
343 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 716.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 716.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2021 14:58 - 15.02.2021 00:00
Відповідь надана
Ст16
Номер:
2f18cf49fac343beaf91e3a852ba7e8a
Дата опублікування:
11.02.2021 11:13
Опис:
Згідно вимог Замовника:
"Обов’язковим є наявність в учасника складських приміщень на території Камінь-Каширського району Волинської області (надаються копії документів, що засвідчують право власності учасника та/або право їх оренди та/або копія договору про оренду складських приміщень)."
Просимо Замовника пояснити дану вимогу! Якщо доставка товару здійснюється зі складу Постачальника у встановлені терміни, то яке має значення, де знаходиться склад Постачальника? Дана вимога лише призводить до здорожчання продукції, адже Учаснику потрібно додатково тратити кошти та час на пошук і оренду складу, хоча Замовнику, по факту, не має значення, звідки Постачальник везе товар, головне, щоб товар було доставлено вчасно згідно заявок!
Відповідь:
Замовник залишає за собою право на встановлення даного критерію. Наявніст складу обов"язкова, оскільки переможець може бути з будь-якої території. А тому в Замовника може виникнути необхідність завезення більшої кількості продукції з метою оперативного постачання в заклади освіти та інші установи торфобрикетів, тобто паливної сировини для їх обігріву в опалювальний період. Звертаємо увагу, що склад може бути як власний, так і орендований. Тому ця вимога може бути виконана кожним потенційним учасником.
Дата відповіді:
17.02.2021 23:30
Відповідь надана
Характеристики товару
Номер:
8118220d117947a183892abb7d15f969
Дата опублікування:
11.02.2021 11:04
Опис:
Згідно вимог Тендерної документації (Р3Ч6):
Стандартні розміри, згідно ДСТУ 2042-92, орієнтовно 180х70х35, вологість - до 20 %, зольність - до 23 %, теплотворність: не менше 3580 Ккал/кг, не більше 5760 Ккал/кг; механічна стійкість – не нижче 95%, масова доля дрібної фракції (шматки розміром не менше 25 мм) - не більше 6%. Всі технічні вимоги до предмета закупівлі підтверджуються сертифікатом відповідності.
Згідно ДСТУ 2042-92:
Розміри торфобрикету: 80-200мм Х 45-75мм Х 15-70мм, а не "орієнтовно" 180х70х35.
механічна стійкість – не нижче 94%!
Просимо привести вимоги у відповідність до ДСТУ 2042-92!
Відповідь:
Повідомляємо, що відповідні зміни внесено до тендерної документації.
Дата відповіді:
17.02.2021 23:20
Відповідь надана
Переможець
Номер:
c8b83a65a3074956bb74bca987a1e99a
Дата опублікування:
10.02.2021 14:50
Опис:
Згідно вимог Замовника:
"- переможець торгів у строк, що не перевищує 5 (п’яти) днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої статті 17 Закону;"
Чому 5 днів, якщо Законом передбачено 10 днів на виконання даних вимог?
Відповідь:
Шановний учаснику! Дякуємо за увагу до закупівлі. Необхідні зміни будуть внесені та розміщені в системі.
Дата відповіді:
15.02.2021 22:50