• Відкриті торги
  • КЕП

брикети торфові

338 148.80 UAH з ПДВ
Номер: f71b00ee749846a1acf8a31203a3b60d
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-05-009811-a-c1
Замовник: СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Постачальник: Державне підприємство "Волиньторф"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 105
Дата підписання: 07.04.2021 00:00
Період дії договору: 07.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 338 148.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 56 358.13 UAH)
Оплачено: 338 148.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 56 358.13 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети торфові
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 220 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації