-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"ДК 021: 2015 - 15830000-5 — Цукор і супутня продукція"
Тендер Prozorro UA-2021-02-04-013458-a
ДК 021: 2015 - 15830000-5 — Цукор і супутня продукція (Цукор (ДК 021:2015 - 15831000-2))
Завершена
325 260.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 626.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 626.30 UAH
Номер:
473de9710722406dbb4567719a6f80b8
Внутрішній номер закупівлі:
8453504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-04-013458-a
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
325 260.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 626.30 UAH
Період уточнення:
04.02.2021 17:28 - 17.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2021 17:28 - 27.02.2021 00:00
Аукціон:
02.03.2021 15:36 - 02.03.2021 15:57
Період кваліфікації:
02.03.2021 15:57 - 03.03.2021 15:02
Період завантаження договору:
03.03.2021 15:02 - 23.03.2021 15:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 - 15830000-5 — Цукор і супутня продукція (Цукор (ДК 021:2015 - 15831000-2))
Кількість
13000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
Оскарження: 03.03.2021 15:02 - 14.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Оскарження: 03.03.2021 15:02 - 14.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
322 140.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
322 140.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2021 15:02
Відповіді на вимоги
11
Документи
76
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
325 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
325 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e30d94734ab433582dfae853d2c775a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-04-013458-a-c1
Постачальник:
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Номер договору:
16
Сума договору:
322 134.38 UAH з ПДВ
Сума договору:
268 445.32 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.03.2021 15:28
Статус:
Підписаний