-
Відкриті торги
-
КЕП
"ДК 021: 2015 - 15830000-5 — Цукор і супутня продукція"
322 134.38
UAH з ПДВ
Номер:
3e30d94734ab433582dfae853d2c775a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-04-013458-a-c1
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
16
Дата підписання:
19.03.2021 15:28
Період дії договору:
19.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
322 134.38 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 53 689.06 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 - 15830000-5 — Цукор і супутня продукція (Цукор (ДК 021:2015 - 15831000-2))
Кількість
13000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
2c0306c76e1948d1ba2cdd8e8d367966
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна роздрібної ціни
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.09.2021 13:44
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
cec9299d7d5d47d48aa8179bfda92be6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 17:41
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
80246b3546fc425986de6778c9c6d326
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку договору до 31.03.2022 року
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 17:48
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
1db5a04ae4384952b7f292cc96acc566
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Пролонгація договору на 2022 рік на 13620,00 грн
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 18:06
Статус:
Опубліковано