• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021: 2015 - 15830000-5 — "Цукор і супутня продукція"

Оголошено тендер

325 260.00 UAH
Номер: 9801e06fc13544dc85635ad27bf9889d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-04-014895-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: "УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Замовник: "УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 325 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021: 2015 - 15830000-5 — "Цукор і супутня продукція"
Примітки: ДК 021: 2015 - 15830000-5 — Цукор і супутня продукція (Цукор (ДК 021:2015 - 15831000-2))
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.02.2021 17:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021: 2015 - 15830000-5 — Цукор і супутня продукція (Цукор (ДК 021:2015 - 15831000-2))
Код ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція
Кількість 13000 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума325 260.00 UAH