-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15510000-6 Молоко та вершки (молоко ультрапастеризоване)
Тендер Prozorro UA-2021-02-04-007282-a
15510000-6 Молоко та вершки (молоко ультрапастеризоване)
Завершена
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Номер:
93a8577b270944f385771a62c1335c16
Внутрішній номер закупівлі:
8443045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-04-007282-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001305
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Академіка Сахарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Ульбер +380352267089,+380352267089 tender@todl.com.ua http://todl.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 650.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2021 13:41 - 10.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2021 13:41 - 20.02.2021 10:00
Аукціон:
22.02.2021 11:17 - 22.02.2021 11:44
Період кваліфікації:
22.02.2021 11:44 - 26.02.2021 15:32
Період завантаження договору:
26.02.2021 15:32 - 18.03.2021 15:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15510000-6 Молоко та вершки (молоко ультрапастеризоване)
Кількість
15000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Мостовий Віктор Володимирович
Оскарження: 26.02.2021 15:27 - 09.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049001854
-
Контактна особа:
Мостовий Віктор Володимирович 380683580001, 380683580001 v.mostovyj@email.ua
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Морозенка, 3, кв. 95
Оскарження: 26.02.2021 15:27 - 09.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
291 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.02.2021 15:27
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
ФОП "ЛИСКО ОКСАНА МИКОЛАЇВНА"
Оскарження: 26.02.2021 15:30 - 09.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3010600345
-
Контактна особа:
Оксана Лиско +380976970807 oksanalusko@ukr.net
-
Адреса:
46018, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ КАРПЕНКА, будинок 22, квартира 67
Оскарження: 26.02.2021 15:30 - 09.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
285 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.02.2021 15:30
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗАХІДНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ
Оскарження: 26.02.2021 15:32 - 09.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41610147
-
Контактна особа:
Стельмах Арсен +380673520552 arsenste@gmail.com
-
Адреса:
46018, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ КАРПЕНКА, будинок 22, офіс 4
Оскарження: 26.02.2021 15:32 - 09.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
324 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2021 15:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
40
Скарги
0
Контракти
Номер:
d6639d2a8eac4e53b1d2cd8629d27231
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-04-007282-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗАХІДНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41610147
-
Контактна особа:
Стельмах Арсен +380673520552 arsenste@gmail.com
-
Адреса:
46018, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ КАРПЕНКА, будинок 22, офіс 4
Номер договору:
09.03/1
Сума договору:
236 226.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
196 855.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.03.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
09.03.2021 09:00
Статус:
Розірваний