• Відкриті торги
  • КЕП

15510000-6 Молоко та вершки(молоко ультрапастеризоване)

Оголошено тендер

330 000.00 UAH
Номер: bfd25af462fb431da999932c0571c64e
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-04-003553-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
Очікувана вартість: 330 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 15510000-6 Молоко та вершки(молоко ультрапастеризоване)
Примітки: Категорія замовника : Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади; Місце знаходження : 46023 Україна , м. Тернопіль , вул. Академіка Сахарова ,2 ; Мова : Українська .
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.02.2021 10:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума330 000.00 UAH