-
Відкриті торги
-
КЕП
15510000-6 Молоко та вершки (молоко ультрапастеризоване)
236 226.24
UAH з ПДВ
Номер:
d6639d2a8eac4e53b1d2cd8629d27231
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-04-007282-a-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001305
-
Контактна особа:
Марія Ульбер +380352267089,+380352267089 tender@todl.com.ua http://todl.com.ua
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Академіка Сахарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗАХІДНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41610147
-
Контактна особа:
Стельмах Арсен +380673520552 arsenste@gmail.com
-
Адреса:
46018, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ КАРПЕНКА, будинок 22, офіс 4
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
09.03/1
Дата підписання:
09.03.2021 09:00
Період дії договору:
09.03.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
236 226.24 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 371.04 UAH)
Оплачено:
236 226.24 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 371.04 UAH)
Причини розірвання договору:
У зв'язку з військовими діями заводи-виробники припинили поставку молочної продукції на склади Товариство з обмеженою відповідальністю Західна продовольча компанія , на підставі листа ТОВ ЗПК Тернопіль ( вх. № 223- 03/02 від 14.03. 2022 року), керуючись п. 8.1 та 8.2 Розділ VІІІ. "Обставини непереробної сили"до Договору про закупівлю від 09.03.2021 р. № 09.03/1, та керуючись Розділом ХІІІ. "Інші умови" ст. 651 Цивільного Кодексу України сторони дійшли згоди.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15510000-6 Молоко та вершки (молоко ультрапастеризоване)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10508.4 кілограм
Період постачання
до 31.03.2022
Внесені зміни
- Зміна №1 1
- Зміна №2 2
- Зміна №3 3
- Зміна №4 4
- Зміна №5 5
- Зміна №6 Додаткова угода №6
- Зміна №7 7
- Зміна №8 7
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
5dd2cc26d9cb4d9998b29c130132a256
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно протоколу засідання тендерного комітету КНП "ТОДКЛ" ТОР №11.03/1 від 11.03.2021р. та п."погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.03.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
99d6aa5294b14bddbc054c9fe37d7502
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно протоколу засідання тендерного комітету КНП "ТОДКЛ" ТОР № 18.10/1 від 18.10.21р. та п."збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії"
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
18.10.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d6ab4d5da0c743ac9bd1e01d4a2fb868
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно протоколу засідання тендерного комітету КНП "ТОДКЛ" ТОР
№20.10/2 від 20.10.2021р. щодо виправлення арифметичної помилки, допущеної в попередній додатковій угоді та п.покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
20.10.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f40a515b04e04cbb9d5e1381d009654a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно протоколу №30.12/1 від 30.12.2021р. та п."зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 11:27
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
41173db1fdb14e088e618aeb185dc038
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згыдно протоколу №31.12/1 выд 31.12.2021р. та п."дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку"
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 08:48
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
74b607f82cf0418f9218748ed5180c37
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №6
Дата внесення змін до договору:
10.01.2022 10:14
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
900f2e8931ce4dc0af4f719bd713f9ff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з військовими діями заводи-виробники припинили поставку молочної продукції на склади Товариство з обмеженої відповідальністю Західна продовольча компанія, на підставі листа ТОВ ЗПК Тернопіль (вх №223-03/02 від 14.03.2022 року ), керуючись п. 8.1 та 8.2 Розділ VІІІ."Обставини непереробної сили" до Договору про закупівлю від 09.03.2021р. №09.03/1, та керуючись Розділом ХІІІ. "Інші умови" ст.651 Цивільного Кодексу України сторони дійшли згоди.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
30.03.2022 10:26
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
b8c5464a424d4980a7e733aca8c4aaa4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника згідно п. 8.1 та 8. 2 Розділу VІІІ Договору №09.03/1 від 09.03.2021.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
30.03.2022 14:46
Статус:
Опубліковано