-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи»
Тендер Prozorro UA-2021-02-04-004455-a
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (капуста білокачанна- 15000 кг, буряк столовий- 5000 кг, цибуля ріпчаста- 10000 кг, морква- 10000 кг, яблука- 6 000 кг, лимони -200кг, часник – 10кг, родзинки -100кг.)»
Завершена
559 442.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 797.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 797.21 UAH
Номер:
28252987a2a84cb18acc53b4e693f80f
Внутрішній номер закупівлі:
8438297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-04-004455-a
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
559 442.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 797.21 UAH
Період уточнення:
04.02.2021 11:36 - 17.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2021 11:36 - 27.02.2021 00:00
Аукціон:
02.03.2021 12:35 - 02.03.2021 12:56
Період кваліфікації:
02.03.2021 12:56 - 03.03.2021 15:49
Період завантаження договору:
03.03.2021 15:49 - 23.03.2021 15:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (капуста білокачанна)
Кількість
15000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (буряк столовий)
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (цибуля ріпчаста)
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (морква)
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (яблука)»
Кількість
6000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (лимони)»
Кількість
200 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (часник)»
Кількість
10 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (родзинки)"
Кількість
100 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Никольтрейд»
Оскарження: 03.03.2021 15:49 - 14.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 03.03.2021 15:49 - 14.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
558 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
558 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2021 15:49
Відповіді на вимоги
11
Документи
79
Скарги
0
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Початкова пропозиція
559 020.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
559 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
59
Скарги
0
Контракти
Номер:
1929faa517ae436ebc1a777f1fd5ca55
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-04-004455-a-c1
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Номер договору:
12
Сума договору:
558 450.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
465 375.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
18.03.2021 23:53
Статус:
Підписаний