-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи"
Оголошено тендер
559 442.00
UAH
Номер:
a55d52cbf65a4db08776bc9f506d834d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-04-004022-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
559 442.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи"
Примітки:
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (капуста білокачанна- 15000 кг, буряк столовий- 5000 кг, цибуля ріпчаста- 10000 кг, морква- 10000 кг, яблука- 6 000 кг, лимони -200кг, часник – 10кг, родзинки -100кг.)»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.02.2021 10:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (капуста білокачанна)
Кількість
15000 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (буряк столовий)
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (цибуля ріпчаста)
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (морква)
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (яблука)»
Кількість
6000 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (лимони)»
Кількість
200 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (часник)»
Кількість
10 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (родзинки)"
Кількість
100 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума559 442.00 UAH