-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи»
558 450.00
UAH з ПДВ
Номер:
1929faa517ae436ebc1a777f1fd5ca55
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-04-004455-a-c1
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
12
Дата підписання:
18.03.2021 23:53
Період дії договору:
18.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
558 450.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 075.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (капуста білокачанна)
Кількість
15000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (буряк столовий)
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (цибуля ріпчаста)
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (морква)
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (яблука)»
Кількість
6000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (лимони)»
Кількість
200 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (часник)»
Кількість
10 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (родзинки)"
Кількість
100 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ba7a6f33b9814d7fb404ee518c99e74e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.11.2021 20:03
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
33832e1acf1247138133d25a187996ab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору до 31.03.2022 року
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 19:53
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
87bb5cbcf6694ecfb9e192e283699955
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Пролонгація договору на 2022 рік на суму 111007,70 грн.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 19:57
Статус:
Опубліковано