-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Грейдерування вулиць в с. Костянтинівка та с. Вознесенка Мелітопольського району Запорізької області
Тендер Prozorro UA-2021-02-03-014349-a
Завершена
147 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 735.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 735.00 UAH
Номер:
3aefe97ca32e45169331b44532f929c9
Внутрішній номер закупівлі:
8429285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-03-014349-a
Замовник:
Костянтинівська сільська рада МРЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352718
-
Адреса:
72364, Україна, Запорізька область, село Костянтинівка, вул. Маяковського, 165
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Драчова Євгенія Петрівна +380619441001 konstss@ukr.net http://kostyantynivka.rada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
147 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
735.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2021 19:26 - 09.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2021 19:26 - 19.02.2021 00:00
Аукціон:
19.02.2021 15:33 - 19.02.2021 15:54
Період кваліфікації:
19.02.2021 15:54 - 22.02.2021 15:04
Період завантаження договору:
22.02.2021 15:04 - 14.03.2021 15:04
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Грейдерування вулиць в с. Костянтинівка та с. Вознесенка Мелітопольського району Запорізької області
Кількість
210 година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
72364, Україна, Запорізька область, с. Костянтинівка та с. Вознесенка, територія с. Костянтинівки та с. Вознесенки
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СК-ДОР
Оскарження: 22.02.2021 15:04 - 05.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41462830
-
Контактна особа:
Скоробогатько Ігор Леонідович +380677450290 skdorua@gmail.com
-
Адреса:
72311, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, просп. Богдана Хмельницького, 81, кв. 60
Оскарження: 22.02.2021 15:04 - 05.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
136 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
117 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2021 15:04
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
ФОП "НЕЧИТАЙЛО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2881619219
-
Контактна особа:
Олексій Нечитайло +380677880432 alexeyne4itailo@gmail.com
-
Адреса:
72311, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ МЕЛІТОПОЛЬСЬКИХ ДИВІЗІЙ , будинок 75
Початкова пропозиція
145 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
117 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
b55f57c98b1142649bf8f3fee9d28014
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-03-014349-a-b1
Постачальник:
ТОВ СК-ДОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41462830
-
Контактна особа:
Скоробогатько Ігор Леонідович +380677450290 skdorua@gmail.com
-
Адреса:
72311, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, просп. Богдана Хмельницького, 81, кв. 60
Номер договору:
12
Сума договору:
117 096.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
97 580.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
10.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний