-
Відкриті торги
-
КЕП
Грейдерування вулиць в с. Костянтинівка та с. Вознесенка Мелітопольського району Запорізької області
Оголошено тендер
147 000.00
UAH
Номер:
39178cecab91415998a3a111f60e9e9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-02-000655-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Костянтинівська сільська рада МРЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352718
-
Адреса:
72364, Україна, Запорізька область, село Костянтинівка, вул. Маяковського, 165
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Костянтинівська сільська рада МРЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352718
-
Адреса:
72364, Україна, Запорізька область, село Костянтинівка, вул. Маяковського, 165
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
147 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Грейдерування вулиць в с. Костянтинівка та с. Вознесенка Мелітопольського району Запорізької області
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.02.2021 10:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Грейдерування вулиць в с. Костянтинівка та с. Вознесенка Мелітопольського району Запорізької області
Кількість
210 година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума147 000.00 UAH