-
Відкриті торги
-
КЕП
Грейдерування вулиць в с. Костянтинівка та с. Вознесенка Мелітопольського району Запорізької області
117 096.00
UAH з ПДВ
Номер:
b55f57c98b1142649bf8f3fee9d28014
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-03-014349-a-b1
Замовник:
Костянтинівська сільська рада МРЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352718
-
Контактна особа:
Драчова Євгенія Петрівна +380619441001 konstss@ukr.net http://kostyantynivka.rada.org.ua
-
Адреса:
72364, Україна, Запорізька область, село Костянтинівка, вул. Маяковського, 165
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ СК-ДОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41462830
-
Контактна особа:
Скоробогатько Ігор Леонідович +380677450290 skdorua@gmail.com
-
Адреса:
72311, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, просп. Богдана Хмельницького, 81, кв. 60
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
12
Дата підписання:
10.03.2021 00:00
Період дії договору:
10.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
117 096.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 516.00 UAH)
Оплачено:
117 096.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 516.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Грейдерування вулиць в с. Костянтинівка та с. Вознесенка Мелітопольського району Запорізької області
Кількість
210 година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
72364, Україна, Запорізька область, с. Костянтинівка та с. Вознесенка, територія с. Костянтинівки та с. Вознесенки
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Костянтинівська сільська рада МРЗО
IBAN:UA468201720344220033000040346
ТОВ "СК-ДОР"
IBAN:UA353348510000000002600236688
Сума
99810.40 UAH
Статус
Оплачений
27.04.2021 14:07
Док-ти
1
Костянтинівська сільська рада МРЗО
IBAN:UA468201720344220033000040346
ТОВ "СК-ДОР"
IBAN:UA353348510000000002600236688
Сума
17285.60 UAH
Статус
Оплачений
17.06.2021 13:49
Док-ти
1