-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко коров’яче питне пастеризоване
Тендер Prozorro UA-2021-02-02-017003-a
Завершена
336 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
Номер:
5886d2cf676b490fbbf4b7c5f7d1f6c2
Внутрішній номер закупівлі:
8402666
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-02-017003-a
Замовник:
КУ Комунальний заклад «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33095424
-
Адреса:
35320, Україна, Рівненська область, село Олександрія, вулиця Санаторна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горпинчук Тетяна Мифодіївна +380362273030 Oleksandrija@mail.rv.ua http://alexandria.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 680.00 UAH
Період уточнення:
02.02.2021 18:33 - 14.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2021 18:33 - 24.02.2021 18:00
Аукціон:
25.02.2021 14:38 - 25.02.2021 14:59
Період кваліфікації:
25.02.2021 14:59 - 02.03.2021 15:37
Період завантаження договору:
02.03.2021 15:37 - 22.03.2021 15:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар проводяться шляхом оплати Замовником після пред’явлення Постачальником рахунка на оплату товару (згідно п.7 ст.51 Бюджетного кодексу України – за фактом поставки товару). До рахунка додаються: накладна. Замовник здійснює оплату за поставлений товар в національній валюті України в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника. Розрахунки за поставлений товар здійснюються на підставі ст..49 Бюджетного кодексу України з відтермінуванням платежу до 30 банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за отриманий товар здійснюються протягом трьох банківських днів з дати отримання замовником бюджетного фінансування на розрахунковий рахунок
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко коров’яче питне пастеризоване
Кількість
14000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
35320, Україна, Рівненська область, Рівненський район, село Олександрія, вул. Санаторна, будинок 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Радивилівмолоко"
Оскарження: 02.03.2021 15:37 - 13.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 380961727915, 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58 корпус б.-------
Оскарження: 02.03.2021 15:37 - 13.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
319 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2021 15:37
Відповіді на вимоги
9
Документи
17
Скарги
0
ФОП "ПОЛЮХОВИЧ ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2179411186
-
Контактна особа:
Людмила Полюхович +380969278587 l.g.poliukhovych@ukr.net
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ БІЧНА, будинок 2
Початкова пропозиція
336 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
336 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
3f9834ae827940818ff8043e31ed00ae
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-02-017003-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "Радивилівмолоко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 380961727915, 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58 корпус б.-------
Номер договору:
21/2021
Сума договору:
349 536.45 UAH з ПДВ
Сума договору:
291 280.38 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.03.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
15.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний