-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко коров’яче питне пастеризоване
Оголошено тендер
336 000.00
UAH
Номер:
298614ad72214c32a967f53992c78e03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-02-003540-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУ Комунальний заклад «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33095424
-
Адреса:
35320, Україна, Рівненська область, село Олександрія, вулиця Санаторна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Комунальний заклад «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33095424
-
Адреса:
35320, Україна, Рівненська область, село Олександрія, вулиця Санаторна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко коров’яче питне пастеризоване
Примітки:
річний план закупівель затверджений рішенням тендерного комітету протокол № 20 від 01.02.2021 року.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.02.2021 18:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума336 000.00 UAH