-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко коров’яче питне пастеризоване
349 536.45
UAH з ПДВ
Номер:
3f9834ae827940818ff8043e31ed00ae
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-02-017003-a-a1
Замовник:
КУ Комунальний заклад «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33095424
-
Контактна особа:
Горпинчук Тетяна Мифодіївна +380362273030 Oleksandrija@mail.rv.ua http://alexandria.at.ua
-
Адреса:
35320, Україна, Рівненська область, село Олександрія, вулиця Санаторна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТзОВ "Радивилівмолоко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 380961727915, 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58 корпус б.-------
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
21/2021
Дата підписання:
15.03.2021 00:00
Період дії договору:
15.03.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Сума договору:
349 536.45 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 256.07 UAH)
Оплачено:
161 663.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 943.96 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко коров’яче питне пастеризоване
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
14000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
35320, Україна, Рівненська область, Рівненський район, село Олександрія, вул. Санаторна, будинок 16
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
6522d496fe0d4d89b3635a4583888ce5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ч.6 ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано