-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Тендер Prozorro UA-2021-02-02-008892-a
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Допускається подача Учасником окремих документів, що мають відношення до технічних характеристик товару (робіт, послуг) іншою загальновживаною міжнародною мовою.
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяінша подія
- ОписОплата наданих послуг здійснюється Замовником щомісячно на підставі Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця протягом 30 (тридцяти) банківських днів після підписання уповноваженими представниками сторін Акту приймання-передачі наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
41558082
-
Контактна особа:
Руслан Давидов +380668124607 vasha.varta@ukr.net
-
Адреса:
04201, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КУЛЬЖЕНКІВ СІМ'Ї, будинок 35
Оскарження: 22.02.2021 12:54 - 05.03.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
2950911781
-
Контактна особа:
Власюк Наталія 380965213182, 380965213182 Natalka.v@ukr.net
-
Адреса:
34655, Україна, Рівненська область, село Маринин, Вулиця Миру, будинок 9
Оскарження: 23.02.2021 17:34 - 06.03.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
3140717674
-
Контактна особа:
Воєвуцький Олександр 380675040810, 380675040810 voevbox@gmail.com
-
Адреса:
10020, Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру, 19, кв. 232
Оскарження: 10.03.2021 13:59 - 21.03.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
35047973
-
Контактна особа:
Igor Anikiev +380675027422 i.anikiev@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Оскарження: 10.03.2021 14:34 - 21.03.2021 00:00
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
35047973
-
Контактна особа:
Igor Anikiev +380675027422 i.anikiev@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37