-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Оголошено тендер
420 000.00
UAH
Номер:
850eff78a17946a893c3f372519ccff4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-02-009233-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.02.2021 13:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума40 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума380 000.00 UAH