-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Ціна договору у 2021 році - 393 651.84 грн; Ціна договору у 2022 році - 425 969,84 грн.
425 969.84
UAH з ПДВ
Номер:
8a768b85a7354ef3a645cc77fd15c681
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-02-008892-a-b2
Замовник:
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Контактна особа:
Олена Васинчук +380412225564,+380966180019 pbcu.05@gmail.com http://www.tvradiozt.com.ua/
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "Клінінг-Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35047973
-
Контактна особа:
Igor Anikiev +380675027422 i.anikiev@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Опис:
Ціна договору у 2021 році - 393 651.84 грн;
Ціна договору у 2022 році - 425 969,84 грн.
Номер договору:
14
Дата підписання:
22.03.2021 11:00
Період дії договору:
22.03.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Сума договору:
425 969.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 70 994.97 UAH)
Оплачено:
425 969.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 70 994.97 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
2d28f3faeb3341e4b2a17d951f4f4015
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди змінити загальну вартість Договору без зміни обсягу та якості Послуг та відповідно п. 3.1 Договору викласти у новій редакції:
«3.1. Загальна вартість Послуг за цим Договором становить – 393 651,84 грн. (триста дев'яносто три тисячі шістсот п'ятдесят одна гривня, 84 копійки), у т.ч. ПДВ (20%) 65608,64 грн. (шістдесят п'ять тисяч шістсот вісім гривень 64 копійки), що визначається у Додатку № 1 до цього Договору.
Враховуючи загальну суму Договору, розрахунки проводяться наступним чином:
розрахунок в розмірі – 370 000,00 грн. (триста сімдесят тисяч гривень, 00 копійок), у т.ч. ПДВ (20%) 61666,67 грн. (шістдесят одна тисяча шістсот шістдесят шість гривень 67 копійок), проводиться за рахунок бюджетних коштів;
розрахунок в розмірі – 23 651,84 грн. (двадцять три тисячі шістсот п'ятдесят одна гривня, 84 копійки), у т.ч. ПДВ (20%) 3941,97 грн. (три тисячі дев'ятсот сорок одна гривня 97 копійок), проводиться за рахунок коштів від господарської діяльності».
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
22.12.2021 13:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
22d0997d1503459b98adef37d07ca481
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони дійшли згоди продовжити строк дії договору про надання послуг №14 від 22 березня 2021року на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
2 Всі інші умови Договору залишаються незмінними.
3 Дана Додаткова угода набирає чинності з дня підписання та діє до 28 лютого 2022 року.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
22.12.2021 13:26
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
193e8fe6fc88452ab9e2dfed5127d29f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди продовжити строк дії договору про надання послуг №14 від 22 березня 2021року на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Вартість Додаткової угоди до Договору становить 32 318,00 грн. (тридцять дві тисячі триста вісімнадцять гривень, 00 копійок), у т.ч. ПДВ (20%) 5 386,33 грн. (п'ять тисяч триста вісімдесят шість гривень, 33 копійки), у тому числі:
- за рахунок бюджетних коштів – 28 038 грн. (двадцять вісім тисяч тридцять вісім гривень, 00 копійок), у т.ч. ПДВ (20%) 4 673,00 грн. (чотири тисячі шістсот сімдесят три гривні 00 копійок);
- за рахунок коштів отриманих від господарської діяльності філії –
4 280,00 грн. (чотири тисячі двісті вісімдесят гривень, 00 копійок, у т.ч. ПДВ (20%) 713,33 грн. (сімсот тринадцять гривень, 33 копійки).
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
25.01.2022 14:55
Статус:
Опубліковано