• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

09310000-5 електрична енергія

мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція- українська

Завершена

319 935.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер: 2c41af5875cd46b6823b5481bc4cc23a
Внутрішній номер закупівлі: 8360702
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-01-002413-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Контактна особа: Черних Зоя +380577471189 LIPCINT@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 319 935.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 600.00 UAH
Період уточнення: 01.02.2021 10:38 - 07.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 01.02.2021 10:38 - 17.02.2021 12:00
Аукціон: 18.02.2021 13:27 - 18.02.2021 13:48
Період кваліфікації: 18.02.2021 13:48 - 19.02.2021 15:05
Період завантаження договору: 19.02.2021 15:05 - 11.03.2021 15:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 145425 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 62414, Україна, Харківська область, с. Липці, Покровська 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ

Оскарження: 19.02.2021 15:05 - 02.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 316 548.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
316 548.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2021 15:05
Відповіді на вимоги 10
Документи 49
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 318 480.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
318 480.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 56
Скарги 0

Контракти

Номер: 20c5067e0cdb4d0aa24c1cd4a641a61b
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-01-002413-a-a1
Постачальник: ПрАТ ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ
Номер договору: 12050
Сума договору: 316 540.31 UAH з ПДВ
Сума договору: 263 783.59 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 04.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Дог. 12059 постачання ел.енерг.PDF
PDF
д.у. 1 Дог. 12059 ел.ен. (1).PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Д.у. 2 елек. енергія.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Д.у. 3 елек. енергія.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Д.у. 4 елек. енергія.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Дод.уг.5 постач. електр. енерії.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Дод. уг. 6 Дог. 12059.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Дод. уг. 7 Дог. 12059.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s