-
Відкриті торги
-
КЕП
09310000-5 електрична енергія
мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція- українська
316 540.31
UAH з ПДВ
Номер:
20c5067e0cdb4d0aa24c1cd4a641a61b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-01-002413-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189624
-
Контактна особа:
Черних Зоя +380577471189 LIPCINT@UKR.NET
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, с. Липці, Харківський район, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПрАТ ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Контактна особа:
Курницький Юрій Миколайович +380577397489 zbutenergo@ukr.net http://zbutenergo.kharkov.ua
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, будинок 126
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Опис:
мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція- українська
Номер договору:
12050
Дата підписання:
04.03.2021 00:00
Період дії договору:
04.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
316 540.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 52 756.72 UAH)
Оплачено:
316 540.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 52 756.72 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09310000-5 Електрична енергія
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
145425 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
84bebc41675e47a084e0378483227901
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі пункту 13.2 Договору № 12059 від 04.03.2021 року з метою виправлення технічної помилки п. 5.1 розділу 5 договору про постачання електричної енергії викласти в наступній редакції: «5.1. Вартість 1 кВт*год. електричної енергії визначається єдиним роздрібним тарифом на відповідний розрахунковий період згідно з нормативно-правовими актами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. На момент проведення процедури закупівлі вартість 1 кВт*год становить 2,1767098 грн. (з урахуванням ПДВ).»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
1ea1b1e82ad04ae6b08738df0538cfba
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У відповідності до пункту 2 ч. 5 статті 41 Закону України “Про публічні закупівлі” (збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю ) ) - п. 5.1 розділу 5 договору про закупівлю електричної енергії доповнити реченням такого змісту: «Вартість 1кВт*год. електричної енергії за цим договором з 01.09.2021 р. становить 2,357286 грн. (з урахуванням ПДВ).”
Зменшити суму договору на 2,05 грн. та викласти п. 5.2 договору у наступній редакції «Загальна сума цього договору складає 316545,97 грн ( триста шістнадцять тисяч п’ятсот сорок п’ять гривень 97 копійок), в т. ч. ПДВ 52757,66 грн.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
05.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
991fa7a06ad547cf854b4ae8dce0e1c9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У відповідності до пункту 2 ч. 5 статті 41 Закону України “Про публічні закупівлі” (збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю ) - п. 5.1 розділу 5 договору про закупівлю електричної енергії доповнити реченням такого змісту: «Вартість 1кВт*год. електричної енергії за цим договором з 11.09.2021 р. становить 2,5557372 грн. (з урахуванням ПДВ).”
2. Зменшити суму договору на 2,38 грн. та викласти п. 5.2 договору у наступній редакції «Загальна сума цього договору складає 316543,59 грн ( триста шістнадцять тисяч п’ятсот сорок три гривні 59 копійок), в т. ч. ПДВ 52757,27 грн.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
06.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
725a6201aa3c44cdab6a5738bbc4666b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У відповідності до пункту 2 ч. 5 статті 41 Закону України “Про публічні закупівлі” (збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю ) - п. 5.1 розділу 5 договору про закупівлю електричної енергії доповнити реченням такого змісту: «Вартість 1кВт*год. електричної енергії за цим договором з 21.09.2021 р. становить 2,7738372 грн. (з урахуванням ПДВ).”
2. Зменшити суму договору на 0,50 грн. та викласти п. 5.2 договору у наступній редакції «Загальна сума цього договору складає 316543,09 грн ( триста шістнадцять тисяч п’ятсот сорок три гривні 09 копійок), в т. ч. ПДВ 52757,18 грн.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
06.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
1394b578331549949cc0a790fb5027b8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни, якщо така зміна не призведе до збільшення суми вищначеної в договорі про закупівлю.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
29.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
9309fad71e844198b1a4b4d58b92d14e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У відповідності до пунктів 6 та 8 ч. 5 статті 41 Закону України “Про публічні закупівлі”, у зв’язку з неможливістю усунення технічної помилки при оприлюдненні інформації, анулювати додаткову угоду № 5 до договору № 12059 від 04.03.2021 року.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
07.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
6ada24e6b0b949cda0f2509c9509cf56
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. У відповідності до пункту 2 ч. 5 статті 41 Закону України “Про публічні закупівлі” (збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю ) - п. 5.1 розділу 5 договору про закупівлю електричної енергії доповнити реченням такого змісту: «Вартість 1кВт*год. електричної енергії за цим договором з 01.11.2021 р. становить 3,0135276 грн. (з урахуванням ПДВ).”
2. Зменшити суму договору на 2.78 грн. та викласти п. 5.2 договору у наступній редакції «Загальна сума цього договору складає 316540,31 грн ( триста шістнадцять тисяч п’ятсот сорок гривень 31 копійок), в т. ч. ПДВ 52756,72 грн.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
07.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано