• Відкриті торги
  • КЕП

09310000-5 електрична енергія

Оголошено тендер

319 935.00 UAH
Номер: 92c6f64338b244c9a568ac9d69a0be27
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-01-001826-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Очікувана вартість: 319 935.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09310000-5 електрична енергія
Примітки: Річний план зміни
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 01.02.2021 10:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума319 935.00 UAH