-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15830000-5 Цукор і супутня продукція для потреб ДНЗ на 2021 рік
Тендер Prozorro UA-2021-02-01-000918-a
Завершена
445 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 229.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 229.50 UAH
Номер:
19c17faeb1fa4e08bfd1c4dd51306af8
Внутрішній номер закупівлі:
8358593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-01-000918-a
Замовник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анжеліка Лінкіна +380959294767 anjelika2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
445 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 229.50 UAH
Період уточнення:
01.02.2021 09:30 - 07.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2021 09:30 - 17.02.2021 00:00
Аукціон:
17.02.2021 15:58 - 17.02.2021 16:19
Період кваліфікації:
17.02.2021 16:19 - 19.02.2021 10:43
Період завантаження договору:
19.02.2021 10:43 - 11.03.2021 10:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор-пісок
Кількість
17000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Цукор ванільний
Кількість
30 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 19.02.2021 10:43 - 02.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2833400499
-
Контактна особа:
Сергій Здоровець +380996747291 zdorovez2018@ukr.net
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ГОРА ПОПОВА, будинок 8, квартира 2
Оскарження: 19.02.2021 10:43 - 02.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
445 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
445 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2021 10:43
Відповіді на вимоги
11
Документи
61
Скарги
0
ФОП Третяков Олександр Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2940813715
-
Контактна особа:
Третяков Олександр Олександрович +380509885455 nova.elena69@ukr.net
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто, 93100 Луганська область м.Лисичанськ вулиця Європейська буд.92
Початкова пропозиція
445 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
445 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
7dcbdac166f44c5296d7953868ae39cb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-01-000918-a-b1
Постачальник:
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2833400499
-
Контактна особа:
Сергій Здоровець +380996747291 zdorovez2018@ukr.net
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ГОРА ПОПОВА, будинок 8, квартира 2
Номер договору:
147
Сума договору:
301 110.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
03.03.2021 17:00
Статус:
Виконаний