-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15830000-5 Цукор і супутня продукція для потреб ДНЗ на 2021 рік
Відповідно до р.ІІІ п.3.2., р.ХІ п.11.3 договору №147 від 03 березня 2021 року сторони досягли згоди щодо зменшення суми договору на 94309,60грн., без ПДВ.
301 110.40
UAH без ПДВ
Номер:
7dcbdac166f44c5296d7953868ae39cb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-01-000918-a-b1
Замовник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Контактна особа:
Анжеліка Лінкіна +380959294767 anjelika2020@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2833400499
-
Контактна особа:
Сергій Здоровець +380996747291 zdorovez2018@ukr.net
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ГОРА ПОПОВА, будинок 8, квартира 2
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Опис:
Відповідно до р.ІІІ п.3.2., р.ХІ п.11.3 договору №147 від 03 березня 2021 року сторони досягли згоди щодо зменшення суми договору на 94309,60грн., без ПДВ.
Номер договору:
147
Дата підписання:
03.03.2021 17:00
Період дії договору:
03.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
301 110.40 UAH без ПДВ
Оплачено:
301 110.40 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор-пісок
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
11450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Цукор ванільний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
28.42 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f965f1705be947f6bb08bd1dc2ee44b4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до р.ІІІ п.3.2., р.ХІ п.11.3 договору №147 від 03 березня 2021 року сторни досягли згоди щодо зменшення суми договору на 50180,00 грн.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.10.2021 14:43
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
5dc3c2fe08724e05962741de2b559303
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до р.ІІІ п.3.2., р.ХІ п.11.3 договору №147 від 03 березня 2021 року сторони досягли згоди щодо зменшення суми договору на 94309,60грн., без ПДВ.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 11:18
Статус:
Опубліковано