• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 15830000-5 Цукор і супутня продукція для потреб для потреб ДНЗ на 2021 рік

Оголошено тендер

445 900.00 UAH
Номер: 7aeb425ac44841ac9ea76f5cad054717
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-01-000910-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Замовник: Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Очікувана вартість: 445 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 15830000-5 Цукор і супутня продукція для потреб для потреб ДНЗ на 2021 рік
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 01.02.2021 09:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Цукор-пісок
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 17000 кілограм
Період постачання (не задано)
Цукор ванільний
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 30 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума445 900.00 UAH