• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 92610000-0 послуги з утримання спортивних закладів (послуги з обслуговування спортивних споруд)

мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції; Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. Всі інші документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською або російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документу на українській мові. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту.

Завершена

226 140.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 130.70 UAH
Номер: ebda1317b5ec456ea6157e93b6a2c263
Внутрішній номер закупівлі: 8353166
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-29-003332-a   
Замовник: Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
Контактна особа: Юлія Бартлевич +380684753459,+380734344010 zrsc_tender@ukr.net http://westsportcenter.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 226 140.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 130.70 UAH
Період уточнення: 29.01.2021 18:09 - 10.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.01.2021 18:09 - 20.02.2021 17:00
Аукціон: 23.02.2021 15:12 - 23.02.2021 15:33
Період кваліфікації: 23.02.2021 15:33 - 26.02.2021 15:09
Період завантаження договору: 26.02.2021 15:09 - 18.03.2021 15:09
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з обслуговування спортивних споруд
Код ДК 021:2015: 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 82536, Україна, Львівська область, Турківський район, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПОРТСЕРВІС" НАЦІОНАЛЬНОЇ АСАМБЛЕЇ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ

Оскарження: 26.02.2021 15:09 - 09.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 226 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
226 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2021 15:09
Відповіді на вимоги 10
Документи 10
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІТ"
Початкова пропозиція 226 140.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
226 140.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 76168528d5704d4199b6edbd2fa6b27d
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-29-003332-a-a1
Постачальник: ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПОРТСЕРВІС" НАЦІОНАЛЬНОЇ АСАМБЛЕЇ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ
Номер договору: №005-Б
Сума договору: 271 248.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 226 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.03.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання: 09.03.2021 11:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір 005-Б.pdf
pdf
ДУ 1 до договору №005-Б.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №2 дог.№005-Б.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s