-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 92610000-0 послуги з утримання спортивних закладів (послуги з обслуговування спортивних споруд)
271 248.00
UAH з ПДВ
Номер:
76168528d5704d4199b6edbd2fa6b27d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-29-003332-a-a1
Замовник:
Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
-
Контактна особа:
Юлія Бартлевич +380684753459,+380734344010 zrsc_tender@ukr.net http://westsportcenter.com.ua
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПОРТСЕРВІС" НАЦІОНАЛЬНОЇ АСАМБЛЕЇ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36787728
-
Контактна особа:
ПОГ "Спортсервіс" +380661973589 sport-service@ukr.net
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1
Класифікатор ДК 021:2015:
92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладівАналіз за цим CPV
Номер договору:
№005-Б
Дата підписання:
09.03.2021 11:00
Період дії договору:
09.03.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
271 248.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 208.00 UAH)
Оплачено:
271 248.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 208.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з обслуговування спортивних споруд
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
82536, Україна, Львівська область, Турківський район, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
f533325508a848f9afeef184876a9641
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни у прикріпленому файлі
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
e2ce05b5d4f44418832235a22321b729
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Опис у прикріпленому файлі
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
10.01.2022 11:00
Статус:
Опубліковано