-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 92610000-0 послуги з утримання спортивних закладів (послуги з обслуговування спортивних споруд)
Оголошено тендер
226 140.00
UAH
Номер:
3ec7352e07db4fb4a95248d07c7a4ec6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-29-014909-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
226 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 92610000-0 послуги з утримання спортивних закладів (послуги з обслуговування спортивних споруд)
Примітки:
Закупівля здійснюється з метою забезпечення потреби у 2021 році
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.01.2021 16:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума226 140.00 UAH