-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Тендер Prozorro UA-2021-01-29-003189-b
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Номер:
fbef0b84395548399a24bb0c6051011a
Внутрішній номер закупівлі:
8338482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-29-003189-b
Замовник:
Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
20098691
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Монастирська, 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Татьяна Титаренко +380977295080,+380432671138 titarenko2005@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 300.00 UAH
Період уточнення:
29.01.2021 11:21 - 05.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2021 11:21 - 15.02.2021 13:00
Аукціон:
16.02.2021 12:23 - 16.02.2021 12:44
Період кваліфікації:
16.02.2021 12:44 - 19.02.2021 15:05
Період завантаження договору:
19.02.2021 15:05 - 11.03.2021 15:05
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги проводиться згідно актів виконаних робіт в 10-х денний термін після їх підписання.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
цілодобова фізична охорона території та майна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
22870, Україна, Вінницька область, смт. Брацлав Немирівсього району, Соборна.88
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЗПЕКА-ГАРАНТ-1"
Оскарження: 19.02.2021 15:05 - 02.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37028608
-
Контактна особа:
Сидоренко Віктор 380973150717, 380973150717 kp_74@ukr.net
-
Адреса:
21020, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Магістратська, будинок 158
Оскарження: 19.02.2021 15:05 - 02.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
430 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
430 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2021 15:05
Відповіді на вимоги
11
Документи
51
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОДІЛЛЯ-ФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41279615
-
Контактна особа:
Леонід Жилинський +380974945121 Podillya-fort@i.ua
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Визволення, 2
Початкова пропозиція
459 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
459 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
509f506d8e6d4511a9e21d0f264e753c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-29-003189-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЗПЕКА-ГАРАНТ-1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37028608
-
Контактна особа:
Сидоренко Віктор 380973150717, 380973150717 kp_74@ukr.net
-
Адреса:
21020, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Магістратська, будинок 158
Номер договору:
32
Сума договору:
516 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання:
02.03.2021 14:00
Статус:
Виконаний