-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Термін дії договору про закупівлю продовжено на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
516 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
509f506d8e6d4511a9e21d0f264e753c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-29-003189-b-b1
Замовник:
Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
20098691
-
Контактна особа:
Татьяна Титаренко +380977295080,+380432671138 titarenko2005@i.ua
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Монастирська, 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЗПЕКА-ГАРАНТ-1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37028608
-
Контактна особа:
Сидоренко Віктор 380973150717, 380973150717 kp_74@ukr.net
-
Адреса:
21020, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Магістратська, будинок 158
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Термін дії договору про закупівлю продовжено на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер договору:
32
Дата підписання:
02.03.2021 14:00
Період дії договору:
02.03.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Сума договору:
516 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
516 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
цілодобова фізична охорона території та майна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
22870, Україна, Вінницька область, смт. Брацлав Немирівсього району, Соборна.88
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Департамент цивільного захисту
IBAN:UA138201720344290003000002085
ТОВ"Безпека-Гарант-1"
IBAN:UA023026890000026003055313872
Сума
43000.00 UAH
Статус
Оплачений
24.05.2021 12:45
Док-ти
1
Департамент цивільного захисту
IBAN:UA138201720344290003000002085
ТОВ"Безпека-Гарант-1"
IBAN:UA023026890000026003055313872
Сума
43000.00 UAH
Статус
Оплачений
09.04.2021 10:14
Док-ти
1
Департамент цивільного захисту
IBAN:UA138201720344290003000002085
ТОВ"Безпека-Гарант-1"
IBAN:UA023026890000026003055313872
Сума
43000.00 UAH
Статус
Оплачений
13.08.2021 10:45
Док-ти
1
Департамент цивільного захисту
IBAN:UA138201720344290003000002085
ТОВ"Безпека-Гарант-1"
IBAN:UA023026890000026003055313872
Сума
43000.00 UAH
Статус
Оплачений
24.09.2021 10:05
Док-ти
1
Департамент цивільного захисту
IBAN:UA138201720344290003000002085
ТОВ"Безпека-Гарант-1"
IBAN:UA023026890000026003055313872
Сума
43000.00 UAH
Статус
Оплачений
25.08.2021 10:38
Док-ти
1
Департамент цивільного захисту
IBAN:UA138201720344290003000002085
ТОВ"Безпека-Гарант-1"
IBAN:UA023026890000026003055313872
Сума
39795.24 UAH
Статус
Оплачений
25.10.2021 11:13
Док-ти
1
Департамент цивільного захисту
IBAN:UA138201720344290003000002085
ТОВ"Безпека-Гарант-1"
IBAN:UA023026890000026003055313872
Сума
43000.00 UAH
Статус
Оплачений
19.11.2021 10:57
Док-ти
1
Департамент цивільного захисту
IBAN:UA138201720344290003000002085
ТОВ"Безпека-Гарант-1"
IBAN:UA023026890000026003055313872
Сума
43000.00 UAH
Статус
Оплачений
24.12.2021 11:46
Док-ти
1
Департамент цивільного захисту
IBAN:UA138201720344290003000002085
ТОВ"Безпека-Гарант-1"
IBAN:UA023026890000026003055313872
Сума
43000.00 UAH
Статус
Оплачений
24.05.2021 12:45
Док-ти
1
Департамент цивільного захисту
IBAN:UA138201720344290003000002085
ТОВ"Безпека-Гарант-1"
IBAN:UA023026890000026003055313872
Сума
3204.76 UAH
Статус
Оплачений
22.10.2021 11:27
Док-ти
1
Департамент цивільного захисту
IBAN:UA138201720344290003000002085
ТОВ"Безпека-Гарант-1"
IBAN:UA023026890000026003055313872
Сума
43000.00 UAH
Статус
Оплачений
22.06.2021 14:39
Док-ти
1
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c2a9d1ea8c004f14a331e4537af0a1e7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Термін дії договору про закупівлю продовжено на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
673ecc7e10d043748e463a942576c69e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.01.2022 16:00
Статус:
Опубліковано