-
Відкриті торги
-
КЕП
цілодобова фізична охорона території та майна
Оголошено тендер
460 000.00
UAH
Номер:
03bfdfb5660a46da91de5d3d27d32b34
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-27-001813-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
20098691
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Монастирська, 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
20098691
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Монастирська, 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
цілодобова фізична охорона території та майна
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.01.2021 09:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума460 000.00 UAH