-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15330000-0: Оброблені фрукти та овочі (горох колотий, томатна паста, сухофрукти, консервовані помідори, консервовані огірки, консервовані кабачки, консервовані яблука, консервовані сливи, консервовані груші, консервовані вишні)
Тендер Prozorro UA-2021-01-27-006771-c
Категорія замовника : Згідно п. 3, ч. 1, ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Забезпечення тендерної пропозиції згідно тендерної документації
мін. крок: 1% або 2 750.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
02770191
-
Адреса:
19933, Україна, Черкаська область, с. Чехівка, вул. Центральна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється протягом 15 (п’ятнадцяти) днів від дня отримання Товару Замовником. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
3063805063
-
Контактна особа:
Олена Джура +380675827082 dzuralen87@gmail.com
-
Адреса:
18021, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Героїв Дніпра буд.49, кв.45
Оскарження: 16.02.2021 11:44 - 27.02.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
37787425
-
Контактна особа:
Дідківська Людмила Володимирівна +380472630542 chrpk@meta.ua
-
Адреса:
18019, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Автомобілістів, 6
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
3063805063
-
Контактна особа:
Олена Джура +380675827082 dzuralen87@gmail.com
-
Адреса:
18021, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Героїв Дніпра буд.49, кв.45